WYPRÓBUJ PRZEZ 6 DNI ZA DARMO

Zyskaj dziesiątki nowych fanów oraz potencjalnych klientów

TO TYLKO PÓŁ MINUTY!

Aby rozpocząć proces, udostępnij nam dostęp do swojego konta. Nie będziemy zapisywać żadnych danych osobowych ani zmieniać żadnych ustawień. Twoja prywatność oraz bezpieczeństwo są dla nas głównym priorytetem.

Po uzyskaniu dostępu do Twojego konta będziemy wchodzić w interakcje z użytkownikami Instagramu z kont docelowych, które nam dostarczyłeś oraz profili podobnych.

Ciesz się nową grupą potencjalnych klientów! Jeśli chcesz kontynuować rozwijanie swojego profilu po zakończeniu okresu próbnego, zapisz się, aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje!

*Zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia prośby o usługę profilom, ocenionym jako spamowe oraz naruszające regulamin Instagram.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, ludzie, z którymi wchodzimy w interakcje, są prawdziwymi użytkownikami Instagramu, którzy mają potencjał, aby stać się Twoimi klientami. Targetujemy użytkowników w ramach grupy docelowej, którą do nas dostarczyłeś. Nasza usługa w organiczny sposób zachęca użytkowników do odwiedzenia Twojego profilu.

Nie, nasza wersja próbna jest całkowicie bezpłatna oraz nie wymaga umowy. Przedstawimy Tobie naszą ofertę dopiero po zakończeniu procesu. Jednak to, czy zdecydujesz się kontynuować, zależy wyłącznie od ciebie. Nasze pakiety mają wymiar miesięczny i możesz je anulować w dowolnym momencie.

Dane logowania naszych klientów są w pełni bezpieczne. Logowania następują po przez szyfrowane połączenia. Po wykonaniu usługi, Twoje dane logowania zostają wykasowane z naszej bazy.

Funkcja polubień polega na polubieniu zdjęć profili znajdujących się w Twojej grupie docelowej.

Funkcja Follow poleg na zaobserwowaniu profili z Twojej grupy docelowej. Z kolei funkcja Unfollow polega na odobserwowaniu tych profili po określonej liczbie dni, w zależności od interakcji jaką wykonały.

Absolutnie! Gwarantujemy 100% bezpieczeństwo. Opracowany przez nas system został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa naszych klientów.

ZAREJESTRUJ SIĘ: